Toolsetter

Tehničar u proizvodnji (Area 4)

Opis posla:

·         Fino podešavanje mašina kako bi se obavila brza promena naloga, poboljšao kvalitet i kapacitet proizvodnje

·         Rešavanje kvarova na mašinama u proizvodnji

·         Preventivno održavanje proizvodne linije

·         Zamena potrošnog materijala na liniji

·         Nadgledanje kvaliteta proizvodnog procesa i finalnog proizvoda

·         Stalno unapređenje procesa i mašina na proizvodnoj liniji

Uslovi i kvalifikacije:

·         Završena srednja tehnička škola (III-IV stepen)

·         Iskustvo u industrijskoj proizvodnji i sa mašinama za mašinsku obradu

Profil kandidata:

·         Inovativnost i inicijativa u pristupu zadacima

·         Analitičnost i sistematičnost u radu

·         Fleksibilnost i fokus na kvalitet

·         Orijentacija ka radu u timu u mladom i dinamičnom okruženju

Grundfos talenti

Kliknite ovde kako biste se prijavili na Grundfos zajednicu talenata i time omogućili  našoj kadrovskoj službi mogućnost poređenja vašeg profila sa profilima otvorenih pozicija u Grundfosu. Na ovom linku se prijavljujete i za našeg poslovnog agenta.

Podrška

support

Tehnička podrška za online prijave - pošaljite nam email.